Coral-Mine - šarminis vanduo

Coral Mine - svarbūs mineralai

Sarminis vanduo

                                         

Geriamojo vandens svarba jūsų sveikatai

Dėl vieno sutiksime visi – vanduo yra tai, kuo paremta mūsų kasdienybė ir gyvybė. Apie 70 procentų mūsų kūno sudaro vanduo, jo kiekvienas turime išgerti apie du litrus kasdien. Be vandens organizmas nustotų funkcionuoti gana greitai. Užtektų mažiau nei paros, kad jaustumėte pavojingus padarinius ir jūsų kūnas imtų streikuoti.

Todėl reikia itin rūpintis savo sveikata, kuriai labai didelę įtaką turi vanduo, kurį geriate ir medžiagos, kurias jis suteikia organizmui. Įprastas geriamasis vanduo nepasižymi labai dideliu gyvybingumu ar dideliais naudingų medžiagų kiekiais.

Tiesa, tą galima pakeisti paprastą vandenį paverčiant gyvuoju, šarminiu vandeniu. Didžiausią energinį ir šarminį potencialą turintys elementai: kalis, magnis natris ir kalcis yra tie elementai, kurių šarminiame vandenyje yra gausu. Jie gerina organizmo darbą, stiprina audinius, kaulus ir padeda atbaidyti ligas.  

Gydytojai ir mitybos ekspertai sutinka, kad šarminis vanduo yra labai naudingas žmogaus organizmui. Ką vertėtų žinoti apie šį produktą prieš pradedant jį vartoti?

Jeigu mokykloje mokėtės chemiją, terminas pH neturėtų būti svetimas. Jeigu apie jį per daug nežinote, nenusiminkite, mes paaiškinsime. pH skaitinė vertė (skaičius) parodo ar skystis yra rūgštinis, neutralus ar šarminis. Šis parametras yra labai svarbus organizmui ir jo veiklai. 

Nuo organizmo vidinės terpės pH per daug nutolęs skystis bus kenksmingas, o medžiagos, kurių pH artimas arba vienodas – tinka daug labiau. Taip pat reikėtų susipažinti ir su dar vienu dydžiu – ORP, oksidaciniu-redukciniu potencialu. Tai labai svarbus rodiklis, kuris dar tiksliau nei pH nurodo tiriamo skysčio (šiuo atveju geriamo vandens) poveikį žmogui. ORP gali būti teigiamas ir neigiamas.

Kaip žinoti, koks ORP yra geras jūsų organizmui?

Žmogaus kraujas irgi yra skystis ir turi savo ORP įvertinimą – minus 57. Įprastas vandentiekio vanduo Lietuvoje siūlo geriamąjį vandenį, kurio ORP + virš plius 200. Tad vandens naudingųjų medžiagų įsisavinimui ir prisitaikymui prie visiškai kitokio vandens, organizmas naudos labai daug energijos. Sumažės jūsų potencialas kitose srityse. Jausitės mažiau darbingi nei galėtumėte būti.

Kuo šarminis vanduo yra naudingas?

Šarminis vanduo geriau atitinka įprastą žmogaus kūne esančią pH pusiausvyrą bei ORP skaičių. Bet koks skystis ar vanduo, kurio parametrai yra daug nukrypę nuo įprastų, esančių žmogaus kūne – apsunkina jo darbą ir galbūt net kenkia sveikatai. Šarminio vandens pagrindinis tikslas yra paversti jūsų geriamą vandenį artimu organizmo natūraliai terpei.

Taip jūsų kūnas lengviau susidoros su skausmu ar probleminėmis vietomis nei veltui švaistys jėgas bandydamas suderinti medžiagų balansą. Šarminis vanduo padeda bei normalizuoja kraujospūdį. Su šio vandens pagalba galima lengviau kovoti su infekcijomis, kolitu, gastritu ar net susilpninti cukrinio diabeto poveikį. Iš esmės, šarminis vanduo turi daug naudingų mineralų ir elementų, kurie gali padėti jūsų organizmui natūraliai sustiprėti.

Daugiau nei 60 įvairių ligų, įskaitant Parkinsoną ir kitas – palengvėja, kai vartojate šarminį vandenį. Jis taip pat kartais naudojamas ir onkologinių ligų, daugiausiai vėžio prevencijai.
O kur dar puikus šarminio vandens poveikis odai... Jaunėjanti ir skaistėjanti oda bus du pagrindiniai poveikiai, kuriuos pastebėsite. Taip pat šarminis vanduo lėtina plaukų slinkimą, todėl stiprūs poveikiai pastebimi ir kūno išorėje.

Šarminio vandens nauda sergantiems I bei II tipo cukriniu diabetu

Žmonės, sergantys diabetu, susiduria su dideliu kiekiu sveikatos problemų. Jiems reikia skirti daug daugiau laiko ir dėmesio įvairioms detalėms bei niuansams savo organizmo priežiūroje, kurie įprastai praslysta pro akis. Sergantieji cukriniu diabetu būtinai turėtų gerti šarminį vandenį, kuris yra itin gausus mikroelementais. Kalis, magnis, natris ir kalcis yra labai svarbūs mažinant cukraus kiekį kraujyje. Taip pat, dėka šių mineralų antplūdžio, cukraus kiekis organizme nekinta taip greitai, nebėra pastebimų šuolių. Dėl to, kad apsisaugote nuo stipraus cukraus kiekio kitimo – nealinamos kraujagyslės, nenusilpninami įvairūs organizmo mazgai, stiprinamas imunitetas.  Geriant šarminį vandenį susilygina vidutinis cukraus kiekis. Šarminio vandens pagalba taip pat sumažinamas glikozilinto hemoglobino (HbAlc) kiekis. Jį galima sumažinti vienu arba net dviem procentais, kas leidžia vartoti mažiau insulino tolesnėje gydymo eigoje. Tai – naudinga, sveika ir labai efektyvu. Gali nutikti ir taip, kad insulino poreikis sumažės dar labiau, tačiau viskas priklauso nuo kiekvieno vartojančiojo organizmo savybių. Įprastai pagerėjimas pastebimas po 4-6 savaičių vartojimo. Japonijos mokslininkų tyrimais rezultatai ir rodikliai gerėti gali ir kelis mėnesius po to kai jau nustojote vartoti šarminį vandenį.

Rūgščių kiekis organizme gali būti labai didelis. Ar gali šarminis vanduo atstatyti bei palaikyti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą vidinėje terpėje?

Didžioji dalis žmonių turi rūgštinę organizmo terpę. Rūgštinė ar šarminė, sprendžiama pagal pH reikšmę. Bet kas žemiau 7 – rūgštis, aukščiau 7 – šarmas, o lygiai 7 – neutrali terpė. Įprastai, kraujo pH svyruoja tarp 7,3 ir 7,5, todėl kraujo pH rodo, jog tai yra silpnai šarminis skystis. Deja, mūsų įpročiai, o ypač geriami skysčiai ir valgomas maistas nepadeda kraujodarai, kraujotakai ir įvairiems organizmo procesams, kadangi didžioji dalis jų sukelia rūgštis.

Mėsa, kiaušiniai, sūris, gėrimai – visa tai, nors ir nėra rūgštu, prisideda prie to, kad organizmo viduje susikurtų rūgštinė terpė. Kad suprastumėte kaip sunku yra palaikyti gerą pH pusiausvyrą, įsivaizduokite, kad stiklinė pepsikolos arba kokakolos taip išbalansuoja organizmo pusiausvyrą, kad jai atstatyti reiktų 25 litrų vandens.

Prie išbalansavimo prisideda ir konservantai, kurių apstu bene visuose produktuose. Net ir geriamas vanduo, kurį aptarėme, turintis ORP +200, yra rūgštinis, lyginant su krauju. Tad, gerdami šarminį vandenį, kuris turi -50, -100 saugote savo organizmą ir organus nuo ligų bei įvairių pavojų. 

Vitaminas C, kuris taip pat pagerina ORP (redukso potencialas) ne visad yra pati geriausia išeitis. Dideli jo kiekiai gali pažeisti inkstus ar akis, todėl jį reikėtų vartoti saikingai. Visiškai skirtingai naudoti galima jonizuotą arba šarminį vandenį. Tai vanduo – gyvybės šaltinis. Jį vartoti galima sava nuožiūra, nes tai yra pats natūraliausias ir pagrindinis produktas, kuris turi daug natūralių medžiagų, reikalingų jūsų organizmui.

Yra ir nemažai žmonių, kurie teigia, kad iš visų vandens rūšių, sveikiausias yra šaltinio vanduo. Taip, jis labai dažnai būna švarus, tačiau neretai šaltinio vanduo gali būti ir labai druskingas ar net kupinas sunkiųjų metalų bei pripildytas kenksmingų medžiagų iš dirvos ar uolienų. Jį reikia tirti, o štai geriamasis vanduo papildytas naudingomis medžiagomis – tai, dėl ko galite jaustis užtikrinti.

Pradžia


Coral Club Produkcija

  • Natūralūs maisto papildai
  • Ekologoškos valymo priemonės
  • Kosmetika
Info:
Tapkite nemokamai Coral Club 
 Koralinis Klubas nariu
ir gaukite nuolaidą -20% !



                                  
© Copyright www.koralinis.lt  All Rights Reserved.